Tiskoviny

Nevíte, co všechno v jednotné univerzitní vizualitě můžete získat vy osobně? Nevíte, co udělat, aby se vám dostaly do rukou tiskoviny v nové univerzitní úpravě s vašimi individuálními údaji?

Oddělení komunikace nabízí předtiskovou přípravu i výrobu tiskovin podle nového manuálu JVS.

Nové navštívenky mají jednotnou šedo-modrou úpravu a rozměry 85 x 55 mm. Technologie ofsetového tisku přímými barvami s povrchovou úpravou matným laminem a parciálně lakovaným znakem univerzity umožňuje vyrobit vysoce kvalitní produkt, na který budete pyšní. Názvy fakult, kateder, pracovišť jsou uvedeny v textové části vizitky pod jménem, akademické tituly se uvádějí pouze v české verzi, pro anglickou mutaci byl přijat úzus uvádět jména bez nich.

Nové hlavičkové papíry lze tisknout se zápatím nebo bez něj, a to na standardní ofsetový papír, nebo na speciální grafický.

Nové univerzitní složky můžete pořídit v modré a bílé variantě, v české i anglické mutaci.

Následující tři ukázky poslouží k rychlému náhledu toho, co si můžete nechat vyrobit. Pro objednávku použijte formulář pod nimi.

Objednávka tiskovin

Vyplňte, prosím, následující položky. Při objednávání vizitek a hlavičkových papírů nezapomeňte připojit wordovský soubor s textovými podklady (bez formátování, jednotlivé řádky oddělené odstavcem): jméno, příjmení, akademické tituly (v angličtině bez nich) / funkce (pracovní pozice) / pracoviště / adresa / telefon / e-mailová adresa / webové stránky univerzity (fakulty, pracoviště – existuje-li krátká adresa nebo alias).

Poznámka k vizitkám: V ofsetovém tisku je na tiskový arch potřeba min. 20 ks (mutací) vizitek, proto je optimální shromáždit data z celého pracoviště. Pokud to není možné, pošlete požadavky jednotlivě, na oddělení komunikace se pak spojí požadavky z více pracovišť tak, aby tisk byl rentabilní. Optimální náklad tisku vizitek je min. 100–200 ks.

Termíny dodání a kalkulace se upřesní v individuální komunikaci při korekturách.